Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Belgie - města, lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Belgie“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Belgie.

Brusel není jen Atomium

Brusel není jen Atomium

Brusel je nejen hlavním městem Belgie, ale často bývá také označován jako „hlavní město Evropy“. Svou zásluhu na tom mají důležité instituce jako je NATO, Evropská unie, Euratom či CECA, které právě zde mají své sídlo. Toto kosmopolitní město je jednou z mála oficiálně dvojjazyčných metropolí, kde se mluví dvěma úředními jazyky – francouzsky a nizozemsky.

celý článek

 

Bruggy - "Benátky severu"

Bruggy -

„Benátky severu“ – tak bývá často nazýváno Belgické město Bruggy. Je totiž protkáno množstvím kanálů, které ho dokonce spojují s jinými městy. Plavba čluny po kanálech řeky Reya se tak stala stejně jako v italských Benátkách velmi oblíbenou turistickou atrakcí.

celý článek

 
1 2
 
 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko